Zomerstop en vervanging kunstgrasvelden

03-6-2020

Beste leden,

 

De afgelopen weken hebben we gelukkig weer activiteit op ons mooie sportpark gezien. Eind april zijn onze jongste leden weer gestart met trainen en niet lang daarna was het de beurt aan onze junioren en senioren. Naast de start van de voetbaltrainingen hebben ook andere verenigingen op onze velden  kunnen sporten. Met de hulp van onze vrijwilligers die toezicht hielden op het respecteren van de richtlijnen is alles zonder problemen verlopen. Ook een compliment voor onze leden en ouders die zich snel aan deze nieuwe situatie hebben aangepast.

De komende weken zal er nog worden getraind tot en met zaterdag 27 juni. Vanaf maandag 29 juni is het sportpark gesloten en zal de zomerstop ingaan. Tijdens de zomerstop worden de kunstgrasvelden vervangen. Ondertussen wordt er door de mensen van het onderhoud keihard doorgewerkt om de grasvelden weer in topconditie te krijgen. Wanneer alles volgens planning verloopt starten we op 10 augustus op onze vernieuwde en mooie groene velden. Ook de kantine blijft tot nader order gesloten.

 

Het bestuur