
Team - Olympia28 Jo-JOO's
Club JOO
Club JOO bestaat uit ongeveer 50 donateurs die per kwartaal € 12,50 of 1x per jaar € 50,- overmaken om de jeugd van Olympia’28 te sponsoren. Met de financiële steun van onze donateurs kunnen wij aan onze jeugdleden een extra bijdrage leveren voor voetbal gerelateerde evenementen.
ClubJOO organiseert jaarlijks het Sinterklaasfeest en zorgt voor de feestelijke aankleding in de kantine. Daarnaast hebben wij bijvoorbeeld het FIFA toernooi, voetbaltoernooi en freestyle clinic georganiseerd, leveren wij een bijdrage voor de jeugdactiviteiten tijdens de super Saturday organisatie en bijdrage aan handdoeken, die zijn uitgedeeld aan de jeugdleden van Olympia’28 in het kader van het 90 jarig bestaan van de voetbal vereniging enz.
Wij zijn op zoek naar sponsors om de komende jaren nog veel voor de jeugd te kunnen organiseren. U kunt u aanmelden als sponsor door een e-mail te sturen aan clubjoo@olympia28.nl en hier kunt u ook terecht voor meer informatie over Club JOO.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Naam: ………………………………………………………………… Voornaam …………………………………………………………………………………
Adres………………………………………………….................... Postcode/Woonplaats……………………………………………………………….
E-mail adres: ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Wordt donateur van Club JOO voor € 50,-- per jaar.
Afschrijving: € 50,-- per jaar € 12,50 per kwartaal (Keuze aankruisen). De bijdrage wordt afhankelijk van uw keuze, jaarlijks in het derde kwartaal, of ieder kwartaal automatisch afgeschreven. (De terugboekingtermijn bedraagt 56 kalenderdagen).
Onderstaand geeft ondergetekende Club JOO toestemming om, tot schriftelijke wederopzegging, de donateur
bijdrage periodiek af te schrijven van bank/girorekeningnummer..……………………………………………………………………………
Ten name van ………………………………………………………………………………………… Datum: ……………………………………………………..
Handtekening…………………………………………………………………………………………
5 juni is weer de laatste training
31-5-2021
Hallo jo joo's,
Zaterdag 5 juni is weer de laatste training voor de jo joo's. Wij hopen dat jullie het leuk hebben gehad. Voor diegene die wedstrijdjes gaan spelen veel succes en diegene die in september weer willen voetballen welkom . Wij wensen jullie een fijne vakantie.
Met een vriendelijke voetbalgroet van Lisanne en Cor.
MEER NIEUWS Jo-JOO's
- 31 mei 20215 juni is weer de laatste training
- 23 februari 2021Start training voor de jo joo's.
- 07 december 202012 december laatste training jo-joo's
- 17 augustus 2020Zaterdag 29 augustus start training voor de jo-jo
- 06 juni 2020as zaterdag 13 juni laatste training JoJoo's.